اگر دوست داشته باشید بیشتر منو بشناسین؛
من سیمین پزشکی هستم. تحصیلات دانشگاهیم در دو رشته ی جذاب روانشناسی بالینی و نقاشی هست. فعالیت های بسیار زیادی رو هم در زمینه ی هنرهای کاربردی applied art، صنایع دستی و کلاژ چوب انجام دادم از برگزاری نمایشگاههای متعدد گرفته تا تدریس …
توجه و عشق به اشیا قدیمی قطعا یک شبه به سراغم نیامده و علاقه خانواده و بخصوص پدرم، باعث شد تا در سال ١٣٩۵ اشتیاق و علاقه ی خود را در قالب راه اندازی یک کانال تلگرامی و بعد از مدت کوتاهی پیج اینستاگرام رسانقش آنتیک ارایه کنم.
این اسم برگرفته از اسم دخترمان رسادخت و همچنین چاپخانه ی همسرم (چاپ رسانقش) هست.
استقبال از پیج من بسیار سریع و وسیع صورت گرفت و خوشبختانه هر روز بر تعداد همراهان جدید اضافه گردیده است و به نظر خودم دلیل آن اعتقاد به دو عامل اصلی بوده و هست:
_دقت در انتخاب ظروف و وسایل آنتیک و شیک از انگلستان و اروپا و ارایه مستقیم آن در ایران
_ نحوه بسته بندی و ارسال محصولات که به جهت حساسیت و ارزش بالایی که دارند، با دقت و توجه تمام و در نهایت تمیزی و احترام به مشتریان ارجمند ارایه می گردد.
چرا که خوشحالی و رضایت مشتریان در نظرم مهمتر از هر موضوع دیگری است.

در ادامه مسیر رسانقش آنتیک با احترام به مشتریان خود در نیمه اول سال ١۴٠٠ برای ایجاد بستری اطمینان بخش و فراهم کردن شرایطی بهتر برای خریداران محصولات، اقدام به ایجاد وب اپ فروش آنلاین نمود تا عزیزان بتوانند توسط موبایل خرید خود را سهل تر و مطمئن تر از قبل انجام دهند.با این امید که مورد توجه مشتریان قرار گیرد.