سوالات عمومی

از پایین اپلیکیشن روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید در پنجره ظاهر شده ایجاد حساب کاربری را تاچ کنید تا صفحه عضویت ظاهر شود.

از منوی پایین اپلیکیشن روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید و با ورود اطلاعات عضویت وارد اپلیکیشن شود حالا دوباره روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید در پنجره ظاهر شده روی لینک سفارش ها  تاچ کنید تا سفارش های شما ظاهر شود.

در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته امکان ثبت سفارش وجود دارد.

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با تاچ کردن  حساب کاربری من ، روی لینک ویرایش اطلاعات تاچ کنید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

هر زمان که وارد ائلیکیشن شوید می توانید قیمت روز محصولات را ببینید.

درصورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده است برای کنسل کردن آن با شماره فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . یا در دایرکت اینستاگرام یا واتسپ پیام بگذارید.

بله، اما در زمان تسویه فاکتور اطلاعات شخصی و نشانی شما برای ارسال محصولات درخواست می شود.

این قابلیت در سایت وجود دارد که شما به عنوان کاربر مهمان نیز از سایت خرید انجام دهید و نشانی و مشخصات شخص تحویل گیرنده را باید ثبت نمایید.

سوالات خرید

درصورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده است برای کنسل کردن آن با شماره فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . یا در دایرکت اینستاگرام یا واتسپ پیام بگذارید.

مبلغ فاکتور را می باید کارت به کارت نمایید برای اینکار در صفحه تسویه حساب شماره کارت و … وجود دارد در همین صفحه می توانید اطلاعات را وارد کنید تا سفارش شما نهایی شود.

خیر. به جهت حساسیت این اجناس و ارزش بالای آن ها امکان باز پس گیری وجود ندارد. قبل از خرید اطلاعات کامل و دقیق از وضعیت کالا داده می شود و در صورت نیاز عکس های بیشتر در دایرکت اینستاگرام یا واتس اپ ارائه می گردد.

سفارشات با بهترین و ایمن ترین بسته بندی ارسال می شوند. از این بابت جای نگرانی نیست و رسانقش آنتیک تا به امروز موردی از شکستگی یا آسیب در ارسال را نداشته است.

اگر کارتن و بسته بندی کالا در زمان تحویل مخدوش و آسیب دیده بود از دریافت آن از مامور پست خودداری کنید و یا در حضور وی کارتن را باز کنید و از سالم بودن اجناس اطمینان حاصل کنید. در صورت شکستگی کالا در باربری،چنانچه هنگام تحویل از آن عکس گرفته و در واتس اپ ارسال کنید، مبلغ کالا به شما برگردانده می شود.

  • سفارشات شهرستان با تیپاکس یک روز در هفته ( در حال حاضر چهارشنبه ها ) از روز ارسال ۳ تا ۵ روز کاری.
  • سفارشات تهران با پیک یک روز در هفته ( در حال حاضر سه شنبه ها)

بله، اگر دوستانی برای کادو و مناسبت خاص خریدی انجام بدهند در صورت هماهنگ شدن ارسال در همان روز در تهران امکان پذیر است.

روز کاری به معنای روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته. البته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری رسیدگی می گردد سفارش های ثبت شده در روز تعطیل در اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می شوند.

رسانقش آنتیک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای رسانقش آنتیک محفوظ است یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نمایند .

خیر، فروش صرفاً اینترنتی انجام می شود.

خیر، ارسال کالا تنها از طریق پیک در تهران و تیپاکس در شهرستان صورت می پذیرد .